Dla tych, którzy spacerują po zaporze solińskiej i potrzebują nieco więcej atrakcji w ramach wypoczynku – proponujemy zjazd najdłuższą tyrolką w Bieszczadach. Tyrolka zlokalizowana jest nad zatoką Jeziora Solińskiego w pobliżu zapory(Zatoka Drewniana). Zjazd odbywa się pomiędzy dwoma brzegami zatoki.

 

Parametry tyrolki :

  • długość zjazdu 300 m + 330 m (droga powrotna)
  • wysokość zjazdu 18 metrów nad powierzchnią jeziora
  • wysokość zjazdu powrotnego 25 metrów nad powierzchnią jeziora
  • koszt przyjemności przejazdu w obie strony: 30 zł

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę. Zapraszamy klientów indywidualnych oraz grupy zorganizowane, dla których proponujemy atrakcyjne rabaty.

Tyrolkę obsługują Instruktorzy Ratownictwa Górskiego.

Wake Park  Solina –to urokliwe zaciszne miejsce dla całej rodziny. Jeżeli szukasz miejsca gdzie można odpocząć od zgiełku oraz aktywnie wypoczywać to miejsce jest dla Ciebie.. Przygotowaliśmy dla Państwa jedyny w Bieszczadach Wyciąg do uprawiania Sportów wodnych systemu Primus 2.0 , Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spróbować jazdy na Nartach Wodnych albo na Desce Wodnej (Wakebordzie) – zapraszamy  do  Zatoki Drewnianej w Solinie

wake park  solina

Blob Jump- skoki do wody -Dla miłośników kąpieli w Zalewie Solińskim  od Czerwca w Zatoce Drewnianej zapraszamy na wodną atrakcje „BLOB JUMP WATER ” skoki do wody . Blob Jump to ogromna wodna poduszka wypełniona powietrzem, która dostarcza ogromną dawkę pozytywnych emocji i wrażeń wszystkim jego użytkownikom.  Zabawa odbywa się w następujący sposób.

Na jednym z końców poduchy Bloba   umieszczony zostaje skoczek. Z przeciwległej strony druga osoba lub para zeskakuje ze specjalnej konstrukcji na wodną poduchę, dzięki czemu przekazuje skoczkowi całą swoją energię. Wybicie skoczka odbywa się w błyskawicznym tempie i pozwala na bardzo efektowne oraz niezapomniane loty do wody.

4 (2)

Tuba Wodna – A dla dzieci oraz nie tylko – przygotowaliśmy przejażdżki tubą wodna.

( 3 przejażdżki –osoba dorosła+dziecko , albo dwoje dzieci )

tuba

Quick Jump- zabawa polegająca na oddaniu swobodnego skoku z platformy zamontowanej na wysokości 14m bez hamowania, pod koniec swobodnego opadania urządzenie samoczynnie wyhamuje osobę ( uczucie swobodnego spadania, podobne do skoku na bungy.)

quickjump2

 

Wypożyczalnia Kajaków oraz Rowerków Wodnych - możliwość aktywnego wypoczynku na wodzie dla całych rodzin oraz dzieci bez konieczności opuszczenia Zatoki Drewnianej.

W ofercie Kajaki dwuosobowe, Rowerki Wodne :Duży(4 osoby dorosłe), Mały(dwie osoby dorosłe+ dwoje dzieci).

kajaki zatoka

Aktywny wypoczynek w Zatoce Drewnianej w Solinie to idealna oferta skierowana do szkół podstawowych- gimnazjalnych – średnich oraz uczelni wyższych (obozy sportowe), dla których oferujemy atrakcyjne rabaty w zależności od wybranych atrakcji oraz ilości osób.

 

Kontakt :  Zatoka Drewniana w Solinie

e-mail: aksu@vp.pl

tel. Marcin 604537732

Serdecznie zapraszamy : filmiki ,zdjęcia oraz informacje o aktywnym wypoczynku  w Solinie na autoryzowanych stronach:

www.aksupolska.pl

www.solina-tyrolka.pl

https://www.facebook.com/TyrolkaSolina,

https://www.facebook.com/WakeParkSolina